Електронний каталог

Шановні користувачі!

У Ваше розпорядження надається Електронний каталог наукової бібліотеки БНАУ, який містить достатню кількість інформації для задоволення пошуку по різноманітних запитах і є доступним цілодобово в Інтернеті за посиланням:

ek.btsau.edu.ua

Електронний каталог (ЕК) являє собою автоматизовану базу даних бібліографічних записів на всі види документів бібліотечного фонду (паперові, електронні, аудіо, відео) з усіх галузей знань українською і іншими мовами.
Електронний каталог наукової бібліотеки Білоцерківського НАУ формується на базі АБІС «УФД. Бібліотека» і відображає інформацію:
·        про видання, що надходять до фонду бібліотеки з 2008 року і до сьогоднішнього дня. (На даний момент бібліотека здійснює ретрокаталогізацію більш ранніх видань);
·        про дисертації, захищені в БНАУ;
·        про статті з періодичних видань та збірників, які отримує бібліотека;
·        про видання обмінно-резервного фонду;
·        про матеріали фонду рідкісних та цінних видань;
·        про документи, які надходять до Інформаційного Центру ЄС.

Електронний каталог поєднує функції традиційних карткових каталогів і картотек бібліотеки: читацький, службовий (за призначенням); алфавітний, систематичний, предметний (за способом групування).
Електронний каталог є надзвичайно ефективною інформаційно-пошуковою системою, оскільки дозволяє швидко отримати літературу за темою, предметом, а також на деякі публікації повнотекстову інформацію для перегляду і роздрукування.
Наявність в записах інформаційно-пошукової мови(ключові слова, предметні рубрики, тощо) та адреси зберігання документу (шифри), надає можливість здійснювати швидкий і якісний багатоаспектний пошук за будь-якими відомими параметрами, наприклад: ключові слова, автор, назва документа, персоналії, рік видання, серія, предметні та географічні рубрики, вид документа та ін.

Розпочинаючи пошук документів за темою, рекомендуємо звернутися спочатку до електронного каталогу і тільки при відсутності документів, відповідних темі запиту, здійснювати пошук у традиційних – абетковому, систематичному каталогах та систематичній картотеці статей.
Переходьте до електронного каталогу та здійснюйте пошук!

Бажаємо плідної роботи!