Обмінний фонд

Обмінний фонд бібліотеки – як альтернативне джерело поповнення бібліотечних фондів

В науковій бібліотеці Білоцерківського НАУ при відділі комплектування та наукової обробки документів функціонує обмінний фонд, до складу якого входять документи різної тематики, як попередніх років видання, так і нові.
Обмінний фонд бібліотеки універсальний за змістом, включає різні види документів: книги, збірники наукових праць, періодичні видання та видання, що продовжуються, матеріали конференцій тощо, що не втратили свою цінність та актуальність.
Фонд використовується для обміну, перерозподілу та безкоштовної передачі документів між бібліотеками України та інших країн.
Право на документообмін між бібліотеками підтверджено Законом України «Про бібліотеки і бібліотечну справу». Механізм використання документів, які знаходяться в обмінних бібліотечних фондах визначає «Порядок використання документів через обмінні бібліотечні фонди», розроблений і затверджений Міністерством культури України від 31.10.2017 року за №1131.

Шановні колеги!

З метою формування, доукомплектування та поліпшення якісного складу фонду бібліотеки, пропонуємо Вам співпрацю по книгообміну документами.
Виходячи із потреб бібліотеки, до обміну приймається література з усіх галузей знань, що не втратила наукового, виробничого, історичного, культурного значення та фізично придатна для подальшого використання.
Пропонуємо Вам ознайомитися з інформацією про перелік літератури для книгообміну з обмінного фонду наукової бібліотеки Білоцерківського національного аграрного університету
ТУТ

Детальніше познайомитися з обмінним фондом можливо в Електронному каталозі за адресою: http://ek.btsau.edu.ua

Якщо Вас зацікавили конкретні видання і Ви маєте бажання отримати їх, а також Вам є що запропонувати на обмін, просимо повідомити нас:

  • e-mail: bibllioteka@ukr.net, library@btsau.edu.ua – заввідділом комплектування та наукової обробки документів Добровольська Тетяна Віталіївна
  • поштова адреса: пл. Соборна, 8/1, м. БілаЦерква, Київська обл., Україна, 09117 – наукова бібліотека БНАУ

Передача документів з обмінного фонду здійснюється на основі офіційного листа бібліотеки-замовника, з урахуванням профілю та потреб даної бібліотеки і письмового дозволу директора бібліотеки, яка передає документи.

Щиро сподіваємося на співпрацю з нашою бібліотекою!