Першокурсникам

 

Шановні першокурсники!

Вітаємо, Ви стали студентами Білоцерківського національного аграрного університету! І, відповідно, з перших днів навчання  Ви будете забезпечені літературою та необхідною інформацією для освітнього та науково-дослідницького процесу.

Для цього Ви маєте стати користувачами наукової бібліотеки університету, в якій завжди готові прийти Вам на допомогу: знайти потрібну інформацію (друковану чи електронну), навчити, розповісти, показати.

Користувач бібліотеки – фізична чи юридична особа, яка користується послугами бібліотеки.

Як стати користувачем наукової бібліотеки БНАУ

Щоб стати користувачем бібліотеки, потрібно записатись/зареєструватись на абонементі навчальної літератури свого факультету  при першій груповій видачі комплектів підручників та навчальних посібників на семестр, яка відбувається відповідно графіку. Інформація про день та години групового обслуговування подається на стендах біля деканатів та абонементу навчальної літератури.

При записі в бібліотеку студент повинен пред’явити документ (студентський квиток або залікову книжку),  ознайомитися з Правилами користування Бібліотекою і підтвердити свої зобов’язання їх неодмінного виконання підписом на реєстраційній картці та читацькому формулярі.

Зареєстрований користувач індивідуально обслуговується всіма відділами наукової бібліотеки. Порядок обслуговування користувачів, доступ до бібліотечних фондів та інформаційних ресурсів, перелік основних послуг і умови їх надання визначаються Правилами користування науковою бібліотекою БНАУ.

Де Ви можете отримати літературу

До Ваших послуг  бібліотечні пункти видачі літератури:

  • абонемент навчальної літератури (де Ви зможете отримати навчальну літературу для тривалого користування),
  • абонемент наукової літератури (де Ви зможете отримати наукову літературу для користування вдома на визначений термін),
  • спеціалізований читальний зал (де Ви зможете отримати документи для роботи в читальному залі) на вашому факультеті, а також читальні зали інших галузевих відділів бібліотеки та відділу бібліотечно-інформаційних технологій,
  • абонемент художньої літератури (де Ви зможете отримати художню літературу для користування вдома на визначений термін) в центральному корпусі, кім.104.

Детальнішу структуру бібліотеки можете переглянути на нашому сайті у розділі Структура.

Як знайти інформацію про наявність документів в бібліотеці

Інформацію про документи, що наявні у бібліотеці, можна отримати з каталогів та картотек, які знаходяться на абонементах та в читальних залах галузевих відділів бібліотеки кожного факультету, або з Електронного каталогу.

Варто уважно заповнювати замовлення на літературу: переписати усі шифри (вони розташовані у лівому верхньому кутку каталожної картки), розбірливо написати автора (ів) та правильну назву книги, місце і рік видання. Це прискорить час на пошук замовленої літератури.

Працюючи в бібліотеці, почувайтеся вільно. Якщо виникнуть питання – щодо пошуку книг, або заповнення замовлення, тощо – не соромтеся, звертайтеся до бібліотекарів. Вони завжди готові допомогти Вам у пошуку необхідної літератури чи інформації за будь-якою темою.

На допомогу онлайн – користувачам працює Віртуальна довідкова служба.

З повними текстами праць, авторами яких є студенти, аспіранти та співробітники Білоцерківського НАУ можна ознайомитися в Інституційному репозитарії БНАУ (електронний архів).

Доступ до електронних ресурсів бібліотеки цілодобово забезпечує Web-сайт за адресою  https://library.btsau.edu.ua/

У читальних залах бібліотеки надається вільний Wi-Fi доступ до Інтернету.

Використовуючи електронні ресурси бібліотеки, Ви заощаджуєте свій час!