Новини

 • (0)

  22 січня Україна щороку відзначає День Соборності. Саме в цей день 1919 року було проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. В.О. ректора Анатолій Степанович Даниленко звернувся до всіх співробітників та студентів університету.« Сьогодні ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України.Саме 22 січня 1919 року стало відправною точкою для проголошення у ХХ столітті єдиної незалежної соборної держави – нашої рідної неньки України.Ми повинні бути гідними синами та дочками нашої країні, з гордістю нести крізь роки досягнення наших предків та бути прикладом цілісності та могутності українського народу  для наших нащадків.Бажаю кожному міцного здоров’я, родинного затишку та незламної віри у те, що наші бажання та прагнення обов’язково буде втілено в реальність!Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, Соборної України!» Про історію та перебіг подій, шлях до Соборності України, чому Україна святкує День Соборності саме 22 січня висвітлено в документально-історичних матеріалах, які наукова бібліотека представила на літературних виставках в читальних залах та абонементах.

 • (0)

  Білоцерківському національному аграрному університету, відповідно Наказу  Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України»*, продовжено доступ до наукометричних баз даних  Scopus та Web of Science, що дає змогу відстежувати в них профіль університету: Bila Tserkva National Agrarian University. Раді повідомити, що в грудні місяці цими наукометричними базами проіндексовані нові статті науковців БНАУ*, які були опубліковані в міжнародних фахових журналах , що входять в Scopus та Web of Science. Вітаємо авторів з якісними науковими публікаціями і бажаємо подальших успішних результатів наукової роботи!

 • (0)

  До уваги науковців БНАУ! З метою створення сприятливих умов  з використання науковцями Білоцерківського НАУ передових електронних ресурсів науково-технічної інформації та наукової літератури, необхідною для проведення досліджень у зручному форматі (особливо в умовах карантину), проректор з науки та інноваційної діяльності Ольга Миронівна Варченко доручила науковій бібліотеці  провести заходи  щодо підключення доступу до повнотекстових ресурсів (електронних книг) бази даних ScienceDirect від міжнародного авторитетного видавництва Elsevier. Це одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень, що містить понад 16 млн статей із 2,5 тис. журналів та 39 тис. книг. Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України, відповідно до Наказу МОН України від  17.11.2020р. № 1426. Раді повідомити Вам, що Білоцерківський національний аграрний університет вже має доступ до ScienceDirect, який  здійснюється в локальній мережі університету за посиланням: https://www.sciencedirect.com. На сайті наукової бібліотеки БНАУ на правій панелі є прямий доступ. Завдяки отриманому доступу є можливість переглянути та завантажити майже 39 000 наукових видань з різних галузей знань, а саме: електронних книг, книжкових серій, довідкових видань, навчальних посібників тощо колекції All Access Books – протягом 12-місячного періоду з дати укладення відповідного договору за результатами проведеної закупівлі послуг(4грудня 2020р.). Тож радимо Вам розпочати роботу з базовими джерелами вже сьогодні, щоб вистачило часу. Для роботи з усіма контентами необхідно пройти просту процедуру регістрації у комп’ютерній мережі ІР  – діапазону Університету. Допомогою в цьому Вам стане «Краткое руководство» https://knastu.ru/media/files/page_files/page_470/el_res/SD_Kratkoye_ rukovodstvo_Rus_2018.pdf Крім того, здійснивши заходи щодо підключення доступу до бази даних ScienceDirect, університету також  забезпечено до 31 травня 2021 року доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Бажаємо всім успішної роботи!

 • (0)

  Шановні викладачі та студенти ! Університет зробив річну підписку та отримав онлайн-доступ до повнотекстових електронних книг та навчальної літератури  видавництва ТОВ «Центр навчальної лiтератури» (ЦУЛ) в пакеті Природничі та технічні науки.ЦУЛ – найбільша книготоргiвельна та видавнича компанiя в Україні, що спецiалiзується на виданнi та продажу навчальної та довiдкової лiтератури з гуманітарних, природничих та технічних наук, бухгалтерського обліку, фінансів, економіки, менеджменту, маркетингу, права тощо.Протягом передплаченого періоду всі науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти Регіонального університетського центру  мають можливість користуватися  онлайн-книгами, які надруковані протягом 2014-2020 рр. та додані в пакет. Доступ до пакету Природничі та технічні науки видавництва надається на сайті видавництва за адресою http://culonline.com.ua/ за логіном та  паролем. Для отримання логіну та паролю звертайтеся до бібліотекарів галузевих відділів наукової бібліотеки, відділу комплектування та наукової обробки документів, або через електронну пошту bibllioteka@ukr.net  і віртуальну довідку https://library.btsau.edu.ua/.

 • (0)

  Присутність науково-педагогічних працівників та аспірантів Білоцерківського НАУ в міжнародному науковому просторі зростає.  Це відбувається завдяки тому, що збільшується кількість їх публікацій з результатами науково-освітньої діяльності в якісних міжнародних журналах та збірниках конференцій, що входять до наукометричних баз  Scopus  та Web of Science. В листопаді вказаними базами проіндексовані нові публікації білоцерківських науковців. Попередній перелік  проіндексованих робіт за  період січень-жовтень 2020 дивіться в новинах за 30.10.2020 Звертаємо Вашу увагу на те, що у переліках представлені документи, автори яких вказали Університет як місце своєї приналежності (афіляції) у метаданих до публікацій. Для коректного відображення публікацій у міжнародних базах даних рекомендуємо авторам-науковцям вживати офіційну назву університету: – Bila Tserkva National Agrarian University. Пропонуємо Вам ознайомитись з переліками нових документів авторів нашого Університету ТУТ

 • (0)

  Впродовж століть український народ виборював право на своє існування та державність, і в героїчній боротьбі з чисельними ворогами відточував свою військову майстерність.Згадати про тих, хто споконвічно стояв на сторожі кордонів нашої країни і продовжує боронити її землю, висловити щире захоплення військовими традиціями нашого народу мають змогу усі співробітники нашого університету, які відвідали стендову експозицію «Від козака до кіборга», присвячену Дню Збройних Сил України. Вивчення звитяжної і славної минувшини із біографії цілих поколінь мужніх захисників України є основою становлення і зміцнення сучасної української армії. Феномен козацтва не має аналогів у світовій історії. Ці мужні чоловіки поєднували в собі високі морально-етичні якості, почуття патріотизму, розуміння найвищої цінності – волі і незалежності, фізичну міць і витривалість. Ці найкращі риси наших предків-козаків передавалися із покоління в покоління їх доблесним нащадкам.Українські воїни, продовжуючи героїчні традиції козацького лицарства, вже шостий рік поспіль захищають незалежність та територіальну цілісність нашої держави.Підтвердженням того, що бойові традиції живуть і діють у справі зміцнення морального духу сьогоднішніх захисників нашої держави є їх ратні подвиги.Примножуючи бойові, національно-історичні традиції, Збройні Сили України, є надійним гарантом захисту суверенітету та недоторканості України, миру і спокою всього українського народу. Наша бібліотека висловлює щиру подяку Українському інституту національної пам’яті за надані матеріали до цієї експозиції в рамках проєкту «Воїни. Історія українського війська».

 • (0)

  Керівника міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Білоцерківського національного аграрного університету  Олену Анатоліївну Шуст обрано на посаду голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Київської обласної ради.І це не дивно, адже у Олени Анатоліївни є досвід і навики діяльності в усіх цих галузях та їх довершені результати.У фонді «Здобутки науково-педагогічних працівників БНАУ» університетської бібліотеки чимало видань автором і співавтором яких є О.А.Шуст. Вагоме місце серед них займає монографія «Ринок продукції м`ясного скотарства в Україні: теоретико-прикладні аспекти розвитку та регулювання», яка являється чудовим помічником науковим працівникам, викладачам, студентам, спеціалістам агропромислової галузі. В ній досліджені теоретичні та прикладні аспекти розвитку і регулювання ринку продукції м`ясного скотарства в Україні та провідних країнах світу.Шуст О. А. Ринок продукції м`ясного скотарства в Україні: теоретико-прикладні аспекти розвитку та регулювання: Монографія / О. А. Шуст. – Біла Церква, 2011. – 336 с.Професор,  доктор економічних наук О.А.Шуст є й співавтором навчальних видань,  які отримала наукова бібліотека для забезпечення навчального процесу студентів економічного факультету,  на якому працює Олена Анатоліївна.Загалом у неї біля 80 друкованих праць, у тому числі 70 наукових і методичних розробок, 3 навчальних посібників. Активна та об`ємна й публікаційна діяльність.  Статті, як результати науково-дослідної та освітньої діяльності  Шуст О. А. , опубліковані в національних та зарубіжних фахових журналах та збірниках праць, деякі з яких індексуються міжнародними наукометричними базами Scopus  та Web of  Science. Сама ж є членом редакційної колегії науково-фахового збірника «Економіка та управління АПК».Олена Анатоліївна вміє поєднувати напрямки своєї роботи в різних галузях, виконує їх успішно, при цьому вкладаючи власні зусилля, знання та навіть й душу, задля блага людей різного покоління.То ж впевнені, що Шуст Олена Анатолівна  на новій посаді,  продовжуючи добрі традиції започатковані Даниленком Анатолієм Степановичем, досягне значних успіхів, тепер ще як політик.