Науково – дослідна робота здобувачів освіти – це невід’ємна складова наукової діяльності Університету.
Залучення до наукової роботи студентів на всіх етапах навчання сприяє підвищенню якості їхньої професійної підготовки та розширенню загального та професійного світогляду. Навички, отримані в процесі наукового дослідження: добре орієнтуватися у актуальних тематиках, вміти користуватись науковою літературою, проводити галузеві дослідження, грамотно писати наукові статті, складати тексти виступів, доповідей тощо стануть у нагоді майбутньому спеціалісту, в якій би галузі він не працював.
Науково – дослідна робота у студентів починається з участі в наукових предметних гуртках, олімпіадах, семінарах і конференціях молодих науковців, написанні наукових доповідей, тез і в подальшому випускних кваліфікаційних робіт. При цьому відбувається першочергове завдання – робота з літературою та іншими джерелами інформації.
Тож чергове заняття з дисципліни Науково – дослідна робота студентів, яке проводила викладач кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції Леся Петрівна Король-Безпала (кандидат с.-г. наук, асистент кафедри) відбулося в галузевому відділі №3 наукової бібліотеки Білоцерківського НАУ.
Завідуюча відділом Бабенко Н.В. провела для присутніх бакалаврів «Харчові технології» 2 курсу практично – інформаційну годину з питань пошуку джерел інформації за темою дослідження в традиційних та електронних системах, її систематизації і структуризації, використання при цьому ресурсів університетської бібліотеки, яка прагне сприяти молодим науковцям на всіх етапах їх науково – дослідної роботи. Також Надія Володимирівна ознайомила слухачів з послугами та сервісами, які надає наукова бібліотека в тому числі в дистанційному режимі.
Окрім цього увагу студентів було зосереджено на особливостях бібліографічного опису літератури та алгоритмі правильної послідовності складання списку літератури, оформленні наукових робіт, зокрема на правилах цитування за ДСТУ 8302:2015.
Інформаційна насиченість заходу та цікаве подання матеріалу викликали жвавий інтерес серед студентів, тож вони відразу, з-за допомоги бібліотекаря попрактикувалися в роботі з електронними ресурсами наукової бібліотеки.