Одним з основних завдань для освітянської бібліотеки – це комплектування бібліотечного фонду сучасними навчально – методичними та науковими виданнями для забезпечення навчального та наукового процесів університету.
Надійними помічниками в цьому завжди виступають науково – педагогічні працівники університету, які передають до бібліотеки власні видання, інші організації та благодійні фонди.
Примак Іван Дмитрович, доктор сільськогосподарських наук, професор Кафедри землеробства,агрохімії та ґрунтознавства, вже традиційно, передав до бібліотеки нововидані підручники «Ерозієзнавство», для підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальності 201 «Агрономія».
В змістовному виданні висвітлено поняття та класифікацію ерозійних процесів та заходи захисту грунтів від них.
Автори підручника науковці Білоцерківського НАУ та Інституту агроекології і природокористування НААН.
Здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Агрономія» при вивченні теоретичного курсу «Агрофармакологія» стануть в нагоді методичні вказівки до виконання практичних занять з даної дисципліни, якими поповнив бібліотечний фонд Яковенко Олександр Миколайович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин, який є укладачем даних вказівок.
У методичному виданні наведено асортимент пестицидів світових фірм – виробників хімічної продукції, які широко застосовуються у посівах та насадженнях сільськогосподарських культур проти шкідливих організмів, а також сучасну їх класифікацію за господарським призначенням і хімічними групами, фірми – виробники та кінцевий термін їх реєстрації в Україні.
Офіс в Україні Асоціації «Дунайська Соя» – незалежна міжнародна багатостороння неприбуткова організація, яка підтримує Європейський Протеїновий Перехід з особливим акцентом на сталому виробництві не – ГМ сої європейського походження, люб’язно передав до наукової бібліотеки пару примірників довідника «Зміна клімату та адаптація виробників сої України».
Виданий в 2022 році довідник є результатом роботи команди «Дунайської Сої» та знавців агротехнологій і змін клімату. Він включає малодоступні для широкого кола аграріїв України матеріали, як от: дослідження Українського гідрометеорологічного центру та Інституту водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України, рекомендації ФАО тощо.
Вдячні всім дарувальникам за сприяння в забезпеченні бібліотечного фонду навчальними і науковими виданнями!
Авторам зичимо нових результатів в наукових пошуках і видавничих здобутків!