Новини

  • (0)

       Наукові публікації відіграють важливу роль у житті кожного науковця та вченого. Вони дають можливість поширювати  власні ідеї, теорії та результати досліджень, знаходити однодумців і ділитися знаннями та досвідом, проводити глибші дослідження, що сприяє загальному розвитку науки. Крім того, публікації дозволяють заявити про себе в науковій спільноті та отримати визнання. Що дають дослідникам наукові публікації? –      є обов’язковою вимогою для здобуття наукових ступенів та вчених звань; –      працевлаштування у провідних організаціях та установах;  –      участь у наукових заходах, у тому числі міжнародних, таких як конференції, семінари, симпозіуми тощо; –      членство у міжнародних структурах та асоціаціях; –      можливість змагатись за наукові гранти, стипендіальні та міжнародні програми та стажування.  В сучасному світі наукових досліджень публікація в Scopus та Web of Science  стає все більш актуальною. Ці реферативні бази даних охоплюють десятки тисяч рецензованих журналів, десятки мільйонів наукових статей, книг та інших джерел, що робить її цінним інструментом для дослідників, які прагнуть досягти ширшої аудиторії та визнання у своїй галузі. В липні наукометричні бази Scopus та Web of Science  опублікували метадані нових статей науково – педагогічних працівників Білоцерківського НАУ, що були надруковані в журналах, які індексуються даними базами. Перелік статей дивіться ТУТ

  • (0)

    Співавтор першого посібника для ветеринарних лікарів загальної практики та візуальних діагностів Сахнюк Володимир Володимирович, доктор ветеринарних наук, професор кафедри пропедевтики та медицини внутрішніх хвороб тварин і птиці ім.В.І.Левченка передав до бібліотеки декілька примірників цінного видання.    Навчальний посібник    Променева діагностика у ветеринарній медицині: навчальний посібник / А.М.Семенець, В.В.Сахнюк, М.Г.Ільніцький, М.В.Утеченко. – Біла Церква, 2022. – 176с. буде корисним ветеринарним лікарям загальної практики та візуальним діагностам, а також розрахований на викладачів і студентів факультетів ветеринарної медицини вищих навчальних аграрних закладів. Автори: Семенець Андрій Миколайович, Сахнюк Володимир Володимирович, Ільніцький Микола Григорович та Утеченко Микола Валентинович вдячні ректору Шуст Олені Анатоліївні за допомогу в видавництві посібника. Детально про навчальний посібник дивіться в розділі Нові надходження “Перший посібник для ветеринарних лікарів загальної практики та візуальних діагностів”

  • (0)

    До наукової бібліотеки знову надійшло нове, тематично актуальне видання! З приємністю прийняли подарунок від Петра Івановича Юхименка, доктора економічних наук, професора кафедри економіки та економічної теорії – декілька примірників монографії:   Формування конкурентоспроможності агропідприємства в умовах екологізації та нового технологічного укладу аграрного виробництва: монографія / П.І.Юхименко, О.А.Шуст, Т.М.Димань та ін.; за загальною ред. д-ра  екон. наук, професора Шуст О.А. – Біла Церква: БНАУ, 2024. – 552 с. Це колективна праця науково – педагогічних працівників Білоцерківського національного аграрного університету за загальною редакцією доктора економічних наук професора Олени Анатоліївни Шуст на сьогодні, в період відбудови та розвитку аграрного сектора економіки у складних умовах ведення війни з росією надто актуальна і потрібна. Видання стане в нагоді економістам, керівникам і спеціалістам підприємств аграрного сектору економіки, а також становить науковий та практичний інтерес для вчених, аспірантів та студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Детально про книгу дивіться в розділі Нові надходження “Нове актуальне видання з питань конкурентоспроможності агропідприємства”.

  • (0)

    Фонд наукової бібліотеки Білоцерківського НАУ постійно поповнюється новою фаховою літературою, придбаною за кошти університету та дарчими виданнями. Вони стають гарними помічниками в забезпеченні повноцінного  навчання та наукової  роботи. Нова книга – нові знання! Відділ комплектування та наукової обробки документів передав до фондів галузевих відділів наукової бібліотеки нову літературу, отриману в IІ кварталі 2024 року. В перегляді новинок та виборі необхідної книги допоможе  ПРЕЗЕНТАЦІЯ  НОВИХ  ВИДАНЬ та анотація, яка розкриває зміст кожного представленого видання.  Нагадуємо, що в ЕЛЕКТРОННОМУ  КАТАЛОЗІ бібліотеки розміщені бібліографічні описи на ці та інші цікаві та корисні видання та інформація про кількість та місце знаходження кожного з них.

  • (0)

    Рейтинг навчальних закладів за National H-index (Національним Н-індексом) https://ua.h-index.com/uk/educational-institutions — це незалежний рейтинг наукової продуктивності та публікаційної активності навчальних закладів, що формується за консолідованим показником  індексу Гіршаз урахуванням відомостей наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar. За підсумками ІІ кварталу в 2024 року  в Рейтингу навчальних закладів за National H-index (Національним Н-індексом) Білоцерківський національний аграрний університет серед 156 закладів вищої освіти посідає 80 місце. Порівняно з минулим роком в усіх складових рейтингу відбулося покращення позицій: зросли Н – index (Scopus) – з 18 до 21; Н – index (WOS) – з 13 до 16;  Н – index (Google Scholar) – з 50 до 61. СЕРТИФІКАТ БНАУ: Кращим науковцем Білоцерківського національного аграрного університету Рейтингом Ukrainian National H-index Ranking (за показником H-index Scopus)  визнано Бабенко Олену Іванівну, кандидата с.-г.наук, доцента кафедри генетики, розведення та селекції тварин, Біолого – технологічний факультет. Тож активна дослідницька та публікаційна діяльність кожного науково – педагогічного працівника покращує показники рейтингів та підвищує позиції  університету в них та власний імідж науковця. Разом з цим вчені повинні слідкувати за тим, щоб у їхніх профілях в базах даних вказувалась актуальна та перевірена інформація (транслітерація імені, місце роботи, афіліація, відсутність дублювання профілю). В іншому випадку, вказані в рейтингу відомості будуть неточними чи неповними.                                                                                       А також налаштовувати власні сторінки. В деяких випадках сторінки наукових організацій чи науковців можуть бути закритими/недоступними, мати особливі налаштування політики конфіденційності. У такому випадку, алгоритми рейтингу не зможуть їх проскакувати та включити у ранжований список. Ну і, звичайно, не забувати про виконання норм академічної доброчесності. Використання неналежних практик (самоцитування, додавання в профіль робіт не свого авторства) може в короткотерміновій перспективі сприяти підвищенню рейтингових показників, але неодмінно буде виявлене науковою спільнотою. Висвітлення таких фактів вплине на позиції науковців. Науково – педагогічні працівники Білоцерківського НАУ продовжують публікувати свої статті в міжнародних журналах, які індексуються НМБ Scopus та  Web of Science. В червні бази провели індексацію нових публікацій. Список дивитися ТУТ

  • (0)

    До фонду наукової бібліотеки в черговий раз надійшла література, подарована викладачами Університету.  На сьогодні – це значиме джерело  поповнення бібліотечного фонду науковими та навчальними виданнями. Валентина Яківна Сабадин, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур БНАУ передала бібліотеці декілька примірників щойно виданого навчального посібника «Генетичні основи селекції рослин на імунітет проти хвороб та шкідників», який розрахований на здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 201 «Агрономія». Детально про посібник див. в розділі Ресурси бібліотеки.Нові надходження – Новий навчальний посібник до навчальної дисципліни «Генетика імунітету рослин проти хвороб та шкідників». Колектив наукової бібліотеки висловлює щиру вдячність авторам навчального посібника за працю, особисто Валентині Яківні за внесок у комплектування фонду книгозбірні та сприяння інформаційному забезпеченню освітнього процесу. 

  • (0)

    Новою та професійною літературою поповнюється книжковий фонд наукової бібліотеки завдяки подарункам від авторів видань. Щойно видані підручники, навчальні посібники, монографії постійно передає до університетської бібліотеки їх автор – І. Д. Примак. Зовсім недавно ми отримали від Івана Дмитровича нову, актуальну літературу, а в цьому місяці наший шановний дарувальник  знову з новим подарунком. До бібліотечного фонду ним передано декілька примірників  підручника «АГРОКЛІМАТОЛОГІЯ», детальний огляд якого представлено в розділі Нові надходження.Вивчаємо агрокліматологію з новим підручником та навчального посібника «ПОРАДНИК ІЗ ПЛОДІВНИЦТВА, ОВОЧІВНИЦТВА ТА ТВАРИННИЦТВА ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ ГОСПОДАРІВ УКРАЇНЦІВ», інформація за нього також в огляді розділу Нові надходження.Порадник фермерам і членам садово – огородніх товариств. Книги вже знайшли своє місце на полицях у фонді галузевого відділу №1 і кожен користувач наукової бібліотеки має можливість ознайомитися з ними. Дякуємо Івану Дмитровичу Примаку за цінний вклад в наповнення бібліотечного фонду необхідною літературою!