Вебінари від компанії Clarivate взимку 2024 р.

В 2024 році компанія Clarivate продовжує безкоштовні вебінари українською у ZOOM.


Clarivate є власником і виробником потужних ресурсі та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.

Clarivate запрошує, за можливості, в цей складний для країни час долучатися до вебінарів. Як завжди вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

Січень

18 січня 2024  Час 10:15–11:15

 Тема: Персональний кабінет у Web of Science

Тези: 2024 рік починаємо з обговорення реєстрації та використання персонального кабінету у Web of Science з максимальною користю. Налаштування, коригування і робота з авторським профілем, історії пошуку, налаштування повідомлень. Також відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0yJ-iSyUQ_6r0k5BkGxhCQ

25 січня 2024  Час 10:15–11:15

Тема: Найвпливовіші нові спеціалізації та напрямки досліджень у 2023 році

Тези: Темпи інновацій ніколи не сповільнюються, а спеціалізовані галузі науки швидко розвиваються і з’являються нові. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб отримати знання та передбачення щодо розуміння мінливих глобальних дослідницьких тенденцій 2023 року, які допоможуть вам у стратегічному плануванні, інвестуванні та прийнятті рішень.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Q_yl45bDSPu9rnyYYHnr5w

Лютий

1 лютого  Час 10:15–11:15

Тема: Базові можливості Web of Science для наукової діяльності

Тези: Як знайти та проаналізувати публікації за своєю темою. Як отримувати повідомлення про нові статті. Як визначити основні видання в які варто подавати статті. Як знайти установи та науковців що більше доклалися до вирішення цікавої вам теми.

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_VUCLqonERcGzxf8RttHjRg

8 лютого  Час 10:15–11:15

Тема: Світ журналів: хороші, погані та хижацькі

Тези: Критерії якості наукового журналу. Основні атрибути та метрики: ISSN, doi, ORCID, імпакт-фактор, JCI, квартиль та інші. Як знайти та проаналізувати видання за допомогою Web of Science, MJL, JCR та не потрапити до різних типів хижацьких видань.

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yfp-CZPBQuau8efzvfphhw

15 лютого  Час 10:15–11:15

Тема: Відкритий доступ

Тези: Традиційно в середині лютого, згадуючи Будапештську ініціативу відкритого доступу що була оголошена 14 лютого 2002 року обговорюємо що нового в царині відкритої науки і відкритого доступу. Проаналізуємо відкриті публікації українських науковців за допомогою Web of Science та InCites. Зупинимося на нових індексах препринтів та дисертацій. Звісно згадаємо бізнес моделі журналів і як знайти видання відкритого доступу і ті що з безкоштовними публікаціями

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_V3wiRv_ITAOtclQ-lMqDWQ

22 лютого  Час 10:15–11:15

Тема: Оцінка міжнародної співпраці

Тези: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yAShWvAqTC-_LzUt3GYXQA

29 лютого  Час: 10:15–11:15

Тема: Підтримка чесності досліджень за допомогою надійних інструментів та даних

Тези: Сьогодні ми спостерігаємо зростання не лише кількості журналів, що видаються, а й сумнівних видавничих практик. Крім того, зростає різноманітність загроз доброчесності досліджень включаючи paper mills, маніпуляції із зображеннями та потенціал для зловживань штучним інтелектом.

Підтримка цілісності досліджень – це спільна робота науково-дослідних установ, науковців, грантодавців, видавців та постачальників баз даних. Кожен повинен вжити заходів для забезпечення валідності, точності та загальної достовірності наукових результатів.

Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, які кроки в Web of Science зробила Clarivate для підвищення чесності досліджень в рамках наших постійних зусиль щодо активного внеску в підтримку суспільної довіри до наукових та наукових досліджень.

Реєстрація:  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_93p571xARxq_VUZgkfiihA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *