![](https://library.btsau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/ресечер-головна.png)
Для якісної та успішної навчальної й наукової діяльності, пропонуємо науково-педагогічним працівникам, аспірантам, магістрам Білоцерківського національного аграрного університету використовувати повнотекстові електронні ресурси провідних видавництв наукової літератури, таких як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші в межах проєкту Research4Life.
Вільний доступ до платформи Research4Life українським ЗВО та науковим установам, за сприяння Міністерства науки і освіти України, продовжено на 2023 року.
![](https://library.btsau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/ресечер-емблема.png)
Зараз українським науковцям стала доступною більшість контенту Research4Life (за інформацією, яка нещодавно публікувалася на порталі, обсяг контенту платформи досяг 200 тис. одиниць – журналів, книг, баз даних.
Наша бібліотека здійснила реєстрацію Білоцерківського НАУ у визначеному проектом порядку та отримала логін і пароль.
Про це вже інформували на сайті наукової бібліотеки: У межах проєкту Research4Life українські вчені отримали доступ до електронних ресурсів провідних видавництв світу та Команда проєкту Research4Life пропонує презентацію для більш якісної роботи українських науковців
![](https://library.btsau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/ресечер-добро-пожаловать.png)
Тож, шановні науковці, якщо вас зацікавила інформація про можливість роботи з колекціями літератури:
AGORA (дослідження в галузі сільського господарства),
OARE (дослідження навколишнього середовища),
ARDI (доступ до науково-технічної інформації),
GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук),
Hinari (дослідження в галузі біології та медицини)
надсилайте на е-адресу bibllioteka@ukr.net запит, вказавши повністю своє прізвище, ім’я, по батькові, факультет/підрозділ, і відповідальна особа надасть вам логін і пароль для доступу до платформи Research4Life.
Бажаємо успіхів!